Майор Петко Димитров е пилотирал самолета в момента на катастрофата

...
Майор Петко Димитров е пилотирал самолета в момента на катастрофата
Коментари Харесай

Фаталният полет на L-39: Вероятно самолетът е пилотиран от майор Петко Димитров

Майор Петко Димитров е пилотирал самолета сега на злополуката демонстрират събраните данни до момента.
Това оповестиха от военната прокуратура в Пловдив. Все още не е разчетена черната кутия на самолета и няма изясненост дали това ще може да бъде направено в България.

Черната кутия на разрушилия се учебно-боен аероплан е изпратена в поделението в Долна Митрополия и специалистите се надяват да бъде разчетена у нас, заяви Българска национална телевизия.

" Ако стане в България ще е добре, тъй като ще е скоро и да не е днеска, ще е скоро, в случай че би трябвало да се праща в Чехия към този момент там нещата ще се забавят ", сподели майор Христо Анчев, Военно-окръжна прокуратура - Пловдив.

На този стадий следствието сочи, че сега на злополуката самолетът е ръководен от майор Петко Димитров.

" Пилотирал е по-възрастният, единствено че това отново ви го споделям е, което е открило досега, постоянно може да се окаже, че е нещо друго ", сподели майор Христо Анчев, Военно-окръжна прокуратура - Пловдив.

Четете още по тематиката
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР