Майнц продължи добрата си серия и стигна до впечатляваща победа

...

Майнц нанесе удар по надеждите на РБ Лайпциг

Майнц продължи положителната си серия и стигна до впечатляваща победа с 3:0 при гостуването на Република България Лайпциг. Маркус Ингвартсен откри резултата в петата минута, а Людовик Айорк и Доминик Коор се разписаха след почивката.

Тимът на Бо Свенсон към този момент седем следващи срещи от Бундеслигата няма загуба, като завоюва пет от тях. Майнц се приближи до местата, даващи право на присъединяване в евротурнирите, като е единствено на пет точки зад днешния си противник, чийто шансове да попадне в топ 4 леко понижиха.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.