Майката на британския престъпник Рейнхард Синага, която е наричан "най-чудовищният

...
Майката на британския престъпник Рейнхард Синага, която е наричан "най-чудовищният
Коментари Харесай

Майката на страховития гей, изнасилил близо 200 мъже, с откровен разказ ВИДЕО

Майката на английския нарушител Рейнхард Синага, която е именуван "най-чудовищният изнасилвач в историята на Англия ", описа за фамилията си. Според нея тя не може да се насили да повярва, че синът й е направил тези закононарушения.

В началото на януари в Манчестър осъдиха 36-годишния британец с индонезийски генезис на пожизнен затвор. Според проверяващите Синага е направил полово принуждение против минимум 190 мъже, изключително обичал да изнасилва хетеросексуални. В четири обособени правосъдни съвещания той беше приет за отговорен за 136 изнасилвания, осем опита за обезчестяване, 14 случая на полово посягане и един случай на посягане за сексуален акт.



Както сподели майката на нарушителя Нормовати в коментар пред The Sunday Times тя обезверено се опитвала да го убеди да се върне вкъщи в Индонезия, с цел да се занимава със фамилен бизнес, защото брачният партньор й е остарял. Семейството живее в милионерския град Депок, който се намира южно от Джакарта.

"Ние сме положително християнско семейство, което не има вяра в хомосексуалността. Той към момента е мое дете ", сподели Норматови.

Според нея Синага, някогашен аспирант в университета в Лийдс във Англия и най-големият от четирите й сина, бил „ нежно момче “ със буйна обич към четенето. Той получил положително образование, проявявап интерес към ученето, рядко напускал къщата, не взел участие в боеве, умеел да свири на пиано.

Синага дошъл във Англия със студентска виза през 2007 година, платена от родителите му, и остана в страната при тези условия през идващите 10 години.

Превод: БЛИЦ

Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР