Майката и бабата на един от шестимата убити в Нови

...
Майката и бабата на един от шестимата убити в Нови
Коментари Харесай

Полицията още не дава тялото на убития Боби на близките му

Майката и бабата на един от шестимата убити в Нови Искър – Боби Иванов, към момента не са виждали тялото му, от полицията не им дават и съвсем никаква информация, описаха двете дами.

Боби е бил другар е на Нанси, дъщерята на Кети Кюхова. Роднините му го чули за последно към 18 ч на 31 декември. Опитали да се свържат с него след минути след среднощ на 1 януари. След два сигнала телефонът му започвал да дава заето. „Предполагам, че килърът го е затварял“, счита майката на убитото момче Стефана Елисаветова.

Неговата баба – Корнелия Цвеева, описа, че Боби щял да чества със свои съученици, само че в последния миг решил да остане с приятелката си Нанси, тъй като нея не я пускали да чества с другари. „Нашият решил да чества с Нанси и това го е погубило“, разяснява бабата.

Сред жертвите можело да има още едно момче – Тони, който трябвало да бъде с Боби. В последния миг татко му отишъл на работа и той останал при баба си.

Според роднините на Боби повода за жестокото ликвидиране е фактът, че Кети Кюхова и мъжът до нея – Неделчо Юнаков, са се забъркали в нещо, а убитите младежи са почтена жертви.
Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР