Майкъл Пеникс-младши не се е изправял срещу защита като тази

...

Мачът за шампионата на CFP съвпада с плодотворното подаване на Пеникс срещу най-добрата защита на Мичиган в нацията

Майкъл Пеникс-младши не се е изправял против отбрана като тази на Мичиган, а Върколаците сигурно не са се изправяли против куотърбек като бегача на Heisman Trophy- от Вашингтон.

Двубоят ще бъде най-интригуващият в мача за плейофния шампионат по колежански футбол на стадион NRG в Хюстън на 8 януари. Това беше несъмнено след представянето на Penix и най-хубавия в Мичиган отбраната на нацията на полуфиналите на CFP в понеделник.

Пеникс хвърли 430 ярда и два тъчдауна при трагичната победа на Хъски с 37-31 над Тексас в Захарната купа. Мичиган тормозеше куотърбека на Алабама Джейлън Милро през по-голямата част от следобеда и го спря при четвърти и гол на Wolverines 3, с цел да приключи победа с 27-20 продължения в Rose Bowl.

Мичиган-Вашингтон ще бъде третата среща за всички времена сред тимове 14-0. Wolverines са посочени като любимци с 4 1/2 точки, съгласно FanDuel Sportsbook.

Вашингтон ще даде късмет на разпадащия се Pac-12 да изчезне в блясъка на славата. Десет от...