Майка еврейка каза, че кметът Ерик Адамс не прави достатъчно,

...
Майка еврейка каза, че кметът Ерик Адамс не прави достатъчно,
Коментари Харесай

Еврейска майка и дъщеря, нападнати от „насилствени“ пропалестински протестиращи, казват, че кметът Адамс не прави достатъчно

Майка еврейка сподели, че кметът Ерик Адамс не прави задоволително, откакто тя и щерка й бяха „ принудително “ нападнати от про -Палестински протестиращи в Горен Ийст Сайд на Манхатън.

43-годишната майка, която изиска да остане анонимна, сподели, че е оставяла хранителни артикули в жилището си, откакто се е върнала от северната част на щата в понеделник, когато тя и щерка й са били заобиколени от протестиращи.

„ Когато се върнах, тя [дъщеря] беше по средата на този безпорядък “, сподели майката пред The ​​Post във вторник.

Upper East Sider сподели, че когато извади телефона си, с цел да стартира да записва хаоса, откакто се записва за щерка си и й беше казано, че е „ нацистка ку**на “, на което щерка й сподели: „ Ние сме евреин. ”

„ Когато чуха, че сме евреи… всички пристигнаха към колата ми и започнаха да крещят: „ Евреи убийци “, „ Смърт на всички еврейски копелета “ и [блъскаха] по колата ми “, сподели тя в телефонно изявление.

Протестиращите също сложиха стикери на колата й...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР