МАЯМИ (АП) — Си Джей Макколъм отбеляза 30 точки, Хосе

...

Макколъм вкарва 30 точки, докато Пеликанс добавя към домакинските проблеми на Хийт с победа със 111-88

МАЯМИ (АП) — Си Джей Макколъм означи 30 точки, Хосе Алварадо добави 17 и Ню Орлиънс Пеликанс нямаше проблеми при победа със 111-88 над Маями Хийт в петък вечер.

Това беше петият мач с 30 точки за Макколъм за сезона и вторият му през последната седмица. Трей Мърфи III вкара 14 точки, а Наджи Маршал имаше 13 за Ню Орлиънс, който завоюва единствено четири точки за 25 минути от Зион Уилямсън и все пак се превъртя.

Джими Бътлър вкара 17 точки за Хийт, който загуби четири мача зад Орландо в конкуренцията за Югоизточната дивизия и пропусна евентуална опция да излезе от обсега на шампионата за игра. Тери Розиър вкара 13, а Бам Адебайо приключи с 12 точки и 10 битки за Маями — което беше 13 за 47 от 3 точки.

Пеликанс бяха без Брандън Инграм, който ще отсъства най-малко две седмици с наблягане на кост в лявото коляно. Той беше засегнат при загубата от Орландо в четвъртък, само че Пеликанс споделят, че ще бъде преоценен при започване на идващия месец - което би означавало преди края на...