Изгониха ме вместо да стрелят по Бачорски — шокиращият край на Мая Пауновска в "Трейтърс"
Мая Пауновска е единственият участник до този миг в „ Трейтърс: Игра на предатели “, който е имал опцията да изпита тръпката от двете функции – на правоверен и на изменник. В последна сметка обаче не съумя да се избави на кръглата маса и трябваше да си тръгне от предаването. С нейното излизане обстановката за единствения останал изменник Бачорски още повече се обърква, само че пък забавното занапред следва. Ето какво показа Мая в изявление за в. " Филтър ".
– Мая, имахте опция да бъдете и правоверен, и изменник. В коя роля ви беше по-трудно?
– Много съм щастлива, че изпитах страстта и от двете страни – на правоверен и на изменник. Ролите са доста разнообразни, само че повече ми хареса тази на изменник. Исках да вляза в нея още през цялото време и когато водещият Владо Карамазов в първия епизод обикаляше към масата, все си повтарях: „ Хайде, пипни ме по рамото “. Но той по този начин и не го направи.
– Съжалявахте ли тогава?
– Мисля, че можех да се оправя с тази роля, само че за жалост, трябваше да пускам като правоверен. Това, несъмнено, също си имаше своите позитиви. Успях да основа положителни обединения с останалите праведни и стана ужасно.
– Когато Бачорски ви предложения да станете изменник, не се ли поколебахте въпреки всичко?
– Нямаше грам съмнение. Преди да видя, че Бачорски е предателят, се притеснявах единствено да не би в тази роля да е човек, който не е от моите хора и с който не се разбирам добре. Но когато се срещнах с Бачорски, се успокоих и одобрих.
– Зрителите добре помнят по какъв начин в самото начало на предаването намерено заявихте, че желаете да играете с Бачорски. Защо толкоз настоявахте за това?
– На първата кръгла маса, когато ни бяха раздадени функциите, с взор минах през безусловно всички участници и единственият, с който най-дълго се гледахме, беше Бачорски. Бяхме напряко втренчени един в различен. Тогава се убедих, че той ще е един от мощните играчи, а моята цел беше да играя със мощните, без значение каква роля имат те.
– Когато станахте изменник обаче, той ви предизвести да внимавате какво вършиме, тъй като може да си отидете като предходните двама. Разбирахте ли се в реалност?
– Разбирахме се единствено с взор, доста добре ни вървяха нещата. Той сподели това, защото очакваше да гласоподавам за Оля Малинова, само че моята цел беше да разгранича неговия избор от моя, с цел да не будим съмнение. Все отново имаше участници, които брояха гласовете и им правеше усещане по кое време двама души гласоподават еднообразно.
– Не беше ли неточност, че много постоянно се движехте дружно? Именно затова и Глория ви разкри като предатели.
– С Бачорски се опитвахме да не споделяме, само че когато ни беше дадена загадка задача да убием някого с целувка, нямаше по какъв начин да не поддържаме връзка. Същата вечер на няколко пъти трябваше да се съберем и да обсъдим какво да вършим. Това беше и нашата неточност. А в имението и стените имат уши.
– Чувствате ли се по някакъв метод „ сготвена “ от Бачорски?
– В никакъв случай. След като разбрахме, че съм „ сготвена “ от съвсем всички останали на кръглата маса, с Бачорски направихме превъзходен проект да стане по този начин, че гласовете за мен и за Георги Коджабашев да са равни. По този метод двамата щяхме да получим имунитет и по-късно да се гласоподава за различен. Бачорски доста искаше да остана в играта, само че не се получи.
– Защо вие си тръгнахте от кръглата маса, а не Бачорски?
– Трудно ми е да отговоря. Просто взеха решение да гласоподават за мен. Явно не желаеха да стрелят по основния изменник Бачорски.
– Какво си казахте на потегляне?
– Не желаех да си потеглям! Подозирах, че и двамата сме разкрити, виждайки държанието на другите. От една страна, се почувствах облекчена, тъй като този мощен стрес завърши, а и към този момент можех да се наспя и да споделям обикновено с хората. От друга страна, ми се оставаше най-малко още един ден, тъй като имах варианти за превръщане на играта.
– С Георги Коджабашев бяхте близки, защото двамата се познавате от друго риалити – „ Островът на стоте гривни “. Как се почувствахте, когато той очи в очи ви попита дали сте изменник и вие го излъгахте?
– С Жоро се разбирахме прелестно в играта. Истината е, че непрекъснато му давах разнообразни жокери, с цел да разбере, че съм изменник. Той даже на няколко пъти ме попита: „ Мен за какво не ме убиват? “, и тогава му споделих: „ Жорка, щом не те убиват, значи нещо работи за теб! “. В различен случай му подметнах, че играе мъжката и няма потребност от щит. Исках да продължа напред с него, само че той не се усети и не го разбра. Дори когато ме попита дали съм изменник, отговорих: „ Праведна съм, умерено “. Натъртих на „ Спокойно “, с цел да се досети, че няма да го убия. Но той отново не ме разбра.
– След вашето излизане какво би трябвало да направи Бачорски, в този момент неговата задача става доста комплицирана?
– Това, което му завещах, е да предложения Глория за изменник, тъй като тя може да се оправи отлично с тази задача. Не знам какво ще реши, само че той е предаден и от Венци Венц и от Владо Николов, които бяха от неговата коалиция. Дано не се подхлъзне към хора, които към този момент са го предали.
– Коя е вашата огромна неточност?
– Моята неточност е, че се предоверих на хора като Георги Коджабашев и на Владо Николов. Може би трябваше да ги убием като мощни играчи по-рано.
– И в живота ли, както в играта, лицето ви остава все по този начин каменно, без значение какво се случва?
– Вие за ботокс не сте ли чували? (Смее се.) Аз съм прочувствен човек и обичам да показвам възприятията си. Но с влизането в играта бях наясно, че точно страстите най-вече могат да издадат човек. Затова гледах да съм обрана и да отвръщам допустимо най-пестеливо на нещата, които се случват, с цел да може до приведа подозренията към мен до най-малко.
– Какво споделиха двете ви деца след вашето присъединяване?
– Децата ми са доста горди с мен. Те желаеха да печеля, само че това е доста мъчно. Тъжни са, че отпаднах, и са ядосани на Жоро Коджабашев и на Венци Венц, които харесват в живота, че гласоподаваха против мен.
– Направете паралел – по кое време ви беше по-мъчително – в „ Островът на стоте гривни “, където трябваше да оцелявате в бедност, или в първокласното имение на „ Трейтърс “?
– Два месеца в мраз, бедност, влага, апетит, тествания и нечистотия в „ Островът “ ми бяха доста по-лесни, в сравнение с две седмици в „ Трейтърс “. Психическото напрежение, непрекъснатият стрес, лъжите и схемите доста ме изтощиха. Зрителят не осъзнава какъв брой е тежко. Това да не си себе си непрекъснато, да се съмняваш в отсрещния и да ти липсва сън, ми сподели какъв брой комплицирана е тази игра.
– След „ Островът на стоте гривни “ сякаш не бяхте разбрана от феновете и бяхте подложена на хейт. Как го преодоляхте?
– Може би единствено фенът, който не схваща стратегическата игра, е с отрицателни усеща към мен. Иначе имам доста почитатели след предаването. Успях да стигна до края. Съжалявам, в случай че феновете са се разочаровали, че си потеглих ден преди финала по лично предпочитание, само че това е моята игра и моето решение. Принципен човек съм. Прецених, че съм стигнала до такава степен, докъдето желая. Има хора, които повече от мен желаеха да са на финала. Аз въпреки всичко съм била професионална спортистка, стигала съм до най-високия връх в художествената гимнастика и не ми е цел да спечелвам в риалитита. Може би решението ми е екстравагантно, може да е останало завалено за някои, само че който ме познава, знае, че когато си реша нещо, го върша.
– С какво се занимавате в този момент?
– С доста неща – повеждам частни тренировки по пилатес, имам дребна рекламна организация, а и неотдавна съм инфлуенсър.
– Тези дни стана ясно, че сте се разделили с приятеля ви Сенто. Какъв е този интервал за вас?
– Личният ми живот постоянно минава през приливи и отливи. Ще забележим накъде ще поема в този момент. Със Сенто продължаваме да сме близки другари. Дали ще бъдем сътрудници в живота – времето ще покаже.
– Да разбирам, че сте оставили вратата частично отворена?
– Моята врата постоянно е отворена за хората, които почитам и обичам.
– А с бащата на децата ви в какви връзки сте?
– Поддържаме добър звук, макар че не споделяме. Когато се наложи да го вършим, съм положителна и доброжелателна. Той не се включва с помощ в развъждането на децата ни. Трудно се оправям, само че работя крепко. За мен най-важното е децата ми да се развиват, както до момента, и да си реализират задачите. Те са моят приоритет и върша всичко за тях.
– Мая, имахте опция да бъдете и правоверен, и изменник. В коя роля ви беше по-трудно?
– Много съм щастлива, че изпитах страстта и от двете страни – на правоверен и на изменник. Ролите са доста разнообразни, само че повече ми хареса тази на изменник. Исках да вляза в нея още през цялото време и когато водещият Владо Карамазов в първия епизод обикаляше към масата, все си повтарях: „ Хайде, пипни ме по рамото “. Но той по този начин и не го направи.
– Съжалявахте ли тогава?
– Мисля, че можех да се оправя с тази роля, само че за жалост, трябваше да пускам като правоверен. Това, несъмнено, също си имаше своите позитиви. Успях да основа положителни обединения с останалите праведни и стана ужасно.
– Когато Бачорски ви предложения да станете изменник, не се ли поколебахте въпреки всичко?
– Нямаше грам съмнение. Преди да видя, че Бачорски е предателят, се притеснявах единствено да не би в тази роля да е човек, който не е от моите хора и с който не се разбирам добре. Но когато се срещнах с Бачорски, се успокоих и одобрих.
– Зрителите добре помнят по какъв начин в самото начало на предаването намерено заявихте, че желаете да играете с Бачорски. Защо толкоз настоявахте за това?
– На първата кръгла маса, когато ни бяха раздадени функциите, с взор минах през безусловно всички участници и единственият, с който най-дълго се гледахме, беше Бачорски. Бяхме напряко втренчени един в различен. Тогава се убедих, че той ще е един от мощните играчи, а моята цел беше да играя със мощните, без значение каква роля имат те.
– Когато станахте изменник обаче, той ви предизвести да внимавате какво вършиме, тъй като може да си отидете като предходните двама. Разбирахте ли се в реалност?
– Разбирахме се единствено с взор, доста добре ни вървяха нещата. Той сподели това, защото очакваше да гласоподавам за Оля Малинова, само че моята цел беше да разгранича неговия избор от моя, с цел да не будим съмнение. Все отново имаше участници, които брояха гласовете и им правеше усещане по кое време двама души гласоподават еднообразно.
– Не беше ли неточност, че много постоянно се движехте дружно? Именно затова и Глория ви разкри като предатели.
– С Бачорски се опитвахме да не споделяме, само че когато ни беше дадена загадка задача да убием някого с целувка, нямаше по какъв начин да не поддържаме връзка. Същата вечер на няколко пъти трябваше да се съберем и да обсъдим какво да вършим. Това беше и нашата неточност. А в имението и стените имат уши.
– Чувствате ли се по някакъв метод „ сготвена “ от Бачорски?
– В никакъв случай. След като разбрахме, че съм „ сготвена “ от съвсем всички останали на кръглата маса, с Бачорски направихме превъзходен проект да стане по този начин, че гласовете за мен и за Георги Коджабашев да са равни. По този метод двамата щяхме да получим имунитет и по-късно да се гласоподава за различен. Бачорски доста искаше да остана в играта, само че не се получи.
– Защо вие си тръгнахте от кръглата маса, а не Бачорски?
– Трудно ми е да отговоря. Просто взеха решение да гласоподават за мен. Явно не желаеха да стрелят по основния изменник Бачорски.
– Какво си казахте на потегляне?
– Не желаех да си потеглям! Подозирах, че и двамата сме разкрити, виждайки държанието на другите. От една страна, се почувствах облекчена, тъй като този мощен стрес завърши, а и към този момент можех да се наспя и да споделям обикновено с хората. От друга страна, ми се оставаше най-малко още един ден, тъй като имах варианти за превръщане на играта.
– С Георги Коджабашев бяхте близки, защото двамата се познавате от друго риалити – „ Островът на стоте гривни “. Как се почувствахте, когато той очи в очи ви попита дали сте изменник и вие го излъгахте?
– С Жоро се разбирахме прелестно в играта. Истината е, че непрекъснато му давах разнообразни жокери, с цел да разбере, че съм изменник. Той даже на няколко пъти ме попита: „ Мен за какво не ме убиват? “, и тогава му споделих: „ Жорка, щом не те убиват, значи нещо работи за теб! “. В различен случай му подметнах, че играе мъжката и няма потребност от щит. Исках да продължа напред с него, само че той не се усети и не го разбра. Дори когато ме попита дали съм изменник, отговорих: „ Праведна съм, умерено “. Натъртих на „ Спокойно “, с цел да се досети, че няма да го убия. Но той отново не ме разбра.
– След вашето излизане какво би трябвало да направи Бачорски, в този момент неговата задача става доста комплицирана?
– Това, което му завещах, е да предложения Глория за изменник, тъй като тя може да се оправи отлично с тази задача. Не знам какво ще реши, само че той е предаден и от Венци Венц и от Владо Николов, които бяха от неговата коалиция. Дано не се подхлъзне към хора, които към този момент са го предали.
– Коя е вашата огромна неточност?
– Моята неточност е, че се предоверих на хора като Георги Коджабашев и на Владо Николов. Може би трябваше да ги убием като мощни играчи по-рано.
– И в живота ли, както в играта, лицето ви остава все по този начин каменно, без значение какво се случва?
– Вие за ботокс не сте ли чували? (Смее се.) Аз съм прочувствен човек и обичам да показвам възприятията си. Но с влизането в играта бях наясно, че точно страстите най-вече могат да издадат човек. Затова гледах да съм обрана и да отвръщам допустимо най-пестеливо на нещата, които се случват, с цел да може до приведа подозренията към мен до най-малко.
– Какво споделиха двете ви деца след вашето присъединяване?
– Децата ми са доста горди с мен. Те желаеха да печеля, само че това е доста мъчно. Тъжни са, че отпаднах, и са ядосани на Жоро Коджабашев и на Венци Венц, които харесват в живота, че гласоподаваха против мен.
– Направете паралел – по кое време ви беше по-мъчително – в „ Островът на стоте гривни “, където трябваше да оцелявате в бедност, или в първокласното имение на „ Трейтърс “?
– Два месеца в мраз, бедност, влага, апетит, тествания и нечистотия в „ Островът “ ми бяха доста по-лесни, в сравнение с две седмици в „ Трейтърс “. Психическото напрежение, непрекъснатият стрес, лъжите и схемите доста ме изтощиха. Зрителят не осъзнава какъв брой е тежко. Това да не си себе си непрекъснато, да се съмняваш в отсрещния и да ти липсва сън, ми сподели какъв брой комплицирана е тази игра.
– След „ Островът на стоте гривни “ сякаш не бяхте разбрана от феновете и бяхте подложена на хейт. Как го преодоляхте?
– Може би единствено фенът, който не схваща стратегическата игра, е с отрицателни усеща към мен. Иначе имам доста почитатели след предаването. Успях да стигна до края. Съжалявам, в случай че феновете са се разочаровали, че си потеглих ден преди финала по лично предпочитание, само че това е моята игра и моето решение. Принципен човек съм. Прецених, че съм стигнала до такава степен, докъдето желая. Има хора, които повече от мен желаеха да са на финала. Аз въпреки всичко съм била професионална спортистка, стигала съм до най-високия връх в художествената гимнастика и не ми е цел да спечелвам в риалитита. Може би решението ми е екстравагантно, може да е останало завалено за някои, само че който ме познава, знае, че когато си реша нещо, го върша.
– С какво се занимавате в този момент?
– С доста неща – повеждам частни тренировки по пилатес, имам дребна рекламна организация, а и неотдавна съм инфлуенсър.
– Тези дни стана ясно, че сте се разделили с приятеля ви Сенто. Какъв е този интервал за вас?
– Личният ми живот постоянно минава през приливи и отливи. Ще забележим накъде ще поема в този момент. Със Сенто продължаваме да сме близки другари. Дали ще бъдем сътрудници в живота – времето ще покаже.
– Да разбирам, че сте оставили вратата частично отворена?
– Моята врата постоянно е отворена за хората, които почитам и обичам.
– А с бащата на децата ви в какви връзки сте?
– Поддържаме добър звук, макар че не споделяме. Когато се наложи да го вършим, съм положителна и доброжелателна. Той не се включва с помощ в развъждането на децата ни. Трудно се оправям, само че работя крепко. За мен най-важното е децата ми да се развиват, както до момента, и да си реализират задачите. Те са моят приоритет и върша всичко за тях.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




