Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ7 красиви дами ще радват мъжките

...
Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ7 красиви дами ще радват мъжките
Коментари Харесай

7 красиви дами ще радват мъжките очи в Диви и красиви

Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ

7 красиви дами ще радват мъжките очи в най-новото риалити в българския ефир - „ Диви и красиви “, чийто остарял бе даден през днешния ден по Нова телевизия.

Сред участничките има разнообразни специалности. Ренета е на 28 години и работи като доктор. Ивелина е маркетинг експерт. Сузана е на 33 години, барман и има дете. Елена пък е на 25 години и е експерт по киберсигурност.

Дамите се събраха в палата на любовта. Той се намира край Българево. Така родното Черноморие ще се трансформира в още по-красиво кътче на любовта.

Диви и красиви “ разрушава клишето за любовно дейтинг предаване. Мъжете и дамите имат еднакъв късмет да срещнат любовта и свободата да следват сърцето си, с цел да намерят най-подходящия сътрудник. Те ще преминат през доста борби и тествания, с цел да са сигурни, че са намерили точния човек за себе си. Хората, които ще видят феновете, са естествени, със своите специалности и ползи – лекарка, тенис треньор, експерт по киберсигурност, да вземем за пример. Всеки един от тях търси верния сътрудник, с който да построи трайни връзки, разкрива водещата Маги Томова.

„ Диви и красиви “ е сантиментално предаване, в което ще бъдат наранени и доста обществени тематики като толерантността към разликата. Зрителите ще видят доста обрати, провокации, специфични срещи и непредвидени проби на връзките.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР