MAX FIGHT се завръща през април
MAX FIGHT се завръща със събитие в София на 4-и април. Това бе оповестено от президента на бойната верига - Любен Джубрилов.
Все още не са ясни местоположението и бойците, които ще вземат присъединяване в галата. Припомняме, че последното събитие на MAX FIGHT също се организира в София. 63-тото издание на организацията бе управлявано от две шампионски борби. В категория до 70 кг в жанр муай той с ММА ръкавици Мартин Петков победи с нокаут в първия рунд над противник от Испания и завоюва купата.
При 77-килограмовите в жанр К-1 Мартин Копривленски надви над различен войник от Иберийския полуостров, Виктор Монфорт, с нокаут в четвъртия рунд и си заслужи пояса на MAX FIGHT.
Все още не са ясни местоположението и бойците, които ще вземат присъединяване в галата. Припомняме, че последното събитие на MAX FIGHT също се организира в София. 63-тото издание на организацията бе управлявано от две шампионски борби. В категория до 70 кг в жанр муай той с ММА ръкавици Мартин Петков победи с нокаут в първия рунд над противник от Испания и завоюва купата.
При 77-килограмовите в жанр К-1 Мартин Копривленски надви над различен войник от Иберийския полуостров, Виктор Монфорт, с нокаут в четвъртия рунд и си заслужи пояса на MAX FIGHT.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




