Икарди отказва 120 милиона евро от Саудитска Арабия
Мауро Икарди е отказал колосална оферта от Саудитска Арабия през лятото на 2023 година. Предложението е било за тригодишен контракт на стойност над 120 милиона евро, само че аржентинският нападател е предпочел да остане в Галатасарай.
Икарди се озова в ареста, откакто заплашил Уанда Нара с оръжие
Сагата сред двамата наподобява безкрайна
По думите на неговия сътрудник Джордж Харди, точно поддръжката на почитателите е наклонила везните: Икарди е усетил мощна обвързаност от трибуните и това е било решаващо за избора му. Малко преди този момент нападателят публично мина от Пари Сен Жермен в турския клуб.
Макар през сегашния сезон 32-годишният голмайстор да започва някои дуели от пейката, той остава един от значимите играчи - с шест гола в 11 мача от шампионата. Договорът му с Галатасарай изтича след края на сезона.
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




