Матс Дзукарело и Мика Зибанеяд вкараха при дузпите, а Ню

...

Рейнджърс и Кепиталс решиха всичко с дузпи, вратарите отказаха да се предадат

Матс Дзукарело и Мика Зибанеяд вкараха при дузпите, а Ню Йорк Рейнджърс завоюва с 1:0 над Вашингтон. Двата тима избраха изненадващо да дадат отмора на титулярните си вратари, а запасите се възползваха по впечатляващ метод, направиха мощен мач и не позволиха гол. Ондрей Павелец от Рейнджърс отрази 30 удара, а Филип Грубауер от столичани избави 37 изстрела, а двата тима взеха решение всичко след цели 65 минути игра и дузпи. За Рейнджърс това бе четвърти триумф в последните шест мача.
Pavelec leads #NYR to shootout win over Capitals, but lose Kreider to an upper-body injury. Recap: https://t.co/fBskIOFsXm pic.twitter.com/nMU4My0QfQ
— New York Rangers (@NYRangers) December 28, 2017

Райли Неш приключи с две попадения и асистенция, а Бостън разгроми гостуващия Отава с 5:1. Дейвид Бейкс и Дантън Хайнен се отличиха с по гол и асистенция, а Бостън завоюва за осми път в последните си 10 срещи.