Мат Патриша поема защитата на Ийгълс след двойка загуби
Мат Патриша, от дълго време основна роля в страничната линия в Нова Англия като координатор на отбраната на Бил Беличик преди несполучливи престои като основен треньор на Детройт Лайънс и необичайно завръщане на Пейтриътс нахлуване, е подготвен да се върне настрана, този път с Филаделфия Ийгълс.
Според голям брой отчети Патриша ще има в допълнение наличие в треньорския щаб на Ийгълс по защитата, когато се изправят против Сиатъл Сийхоукс в понеделник вечерта, защото той ще извика отбранителни игри на играча със зелена точка, до момента в който координаторът на отбраната Шон Desai ще се насочи към треньорската кабина на горния етаж.
Десаи се обади от кабинката като координатор на отбраната на Чикагските мечки преди две години.
Ходовете са част от напъните отбраната на Eagles да бъде върната на верния път.
Филаделфия загуби два следващи мача, с цел да се изравни за първо място с възходящия Далас Каубойс на върха на NFC East.
Ийгълс позволиха 33 точки във всеки от последните си т...
Прочетете целия текст »




