Елвиса води Мартина и Любомира в новия Ерген
Мартина, която беше в яростна борба с Даниела Рупецова за сърцето на Мартин Елвиса и нашумя с враждата си с чалга певицата Емануела, още веднъж взе участие в " Ергенът " демонстрира фотография от Шри Ланка, с която Hotnews.bg разполага. Заедно с нея се е уредила и най-близката й другарка Любомира - победителката на Виктор Русинов, с който се разделиха малко след края на предаването. В Азия ги води персонално Мартин Елвиса, с който двете се сближиха в предаването и резервираха връзките си и по-късно, издадоха източници от предаването пред Hotnews.bg.
Реклама
Двете дами в действителност влизат в друго предаване, което ще се излъчва в интернет от тази седмица и появяването им в любовното риалити е реклама за новото шоу. Негов водещ е Асен Кукушев, който пък разяснява ставащото в " Ергенът " в Преди обед ", тъй че всички участници са оплетени като свински вътрешности. Освен двете ергенки, в новото предаване взе участие Дзами, който гледахме в " Островът на 100-те гривни ", Петър от " Фермата " и Тоби, която бе измежду най-коментираните участници в " Хелс кичън ".
Двете дами в действителност влизат в друго предаване, което ще се излъчва в интернет от тази седмица и появяването им в любовното риалити е реклама за новото шоу. Негов водещ е Асен Кукушев, който пък разяснява ставащото в " Ергенът " в Преди обед ", тъй че всички участници са оплетени като свински вътрешности. Освен двете ергенки, в новото предаване взе участие Дзами, който гледахме в " Островът на 100-те гривни ", Петър от " Фермата " и Тоби, която бе измежду най-коментираните участници в " Хелс кичън ".
Източник: hotnews.bg
КОМЕНТАРИ




