Мартин Одегард беше видимо бесен на линейния съдия късно при

...

Мартин Одегард разкрива яростта на Арсенал след скъпоструваща късна грешка при отпадането от Шампионската лига

Мартин Одегард беше очевидно гневен на линейния арбитър късно при провалянето на Арсенал с 1-0 като посетител от Байерн Мюнхен, което накара " артилеристите " да отпаднат от Шампионската лига.

Ударът с глава на Джошуа Кимих в 63-ата минута беше задоволителен, с цел да обезпечи на немските колоси място в последните четири, като реваншът беше доста по-склонен от първия. Обратно на Емирейтс предходната седмица, двете страни изиграха вълнуващо тъждество 2-2, което докара до замяна на водачеството, само че Артилеристите не съумяха да намерят вратата във втория следващ мач.

В интерес на истината те даже не се приближиха до гол на Алианц. Дори късно, когато бихте очаквали да засилят натиска върху своите домакини, артилеристите се бореха да основат някакъв чист късмет. Най-близо до тях беше удар на Одегард в 88-та минута.

Капитанът на Арсенал отприщи удар с левия крайник, който отклони леко отклоняване от Ерик Дайър, преди да бъде изведен зад вратата от вратаря на Байерн Мануел Нойер. Одегаа...