Мартин Одегард беше в основата на гневна битка със съдията

...

Мартин Одегард беснее, докато Ерлинг Хааланд е принуден да се извини в социалните медии

Мартин Одегард беше в основата на гневна борба със съдията по време на спорното тъждество на Норвегия със Словакия.

Скандинавската нация беше държана 1 -1 във вторник вечерта. Бившият нападател на Кристъл Палас Александър Сорлот поведе на тима си първоначално.

Той си намерения, че има секунда тъкмо преди почивката, когато кимна у дома от ъгъла на Одегаард. Празненствата на нападателя бяха лимитирани, откакто голът беше записан от рефера за това, което той възприе като натискане на Сорлот.

Това решение не се хареса изключително на Норвегия. Odegaard беше в основата на митингите след позвъняването и последващото решение на VAR.

Той - дружно с Ерлинг Хааланд - спори с рефера. Това продължи, до момента в който изсвири свирката на полувремето, до момента в който той буйно протестираше с четвъртия арбитър, до момента в който Сорлот още веднъж изложи недоволствата си на рефера.

Разочарованието на Норвегия набъбна единствено минути след почивката. Те получиха дузпа, откакто бившето крило на Саутх...