Марко Рубио отбелязва, че САЩ са единствените, които са успели

...
Марко Рубио отбелязва, че САЩ са единствените, които са успели
Коментари Харесай

Марко Рубио: САЩ сме единствените, които успяхме да постигнат преговори по украинския конфликт

Марко Рубио отбелязва, че Съединени американски щати са единствените, които са съумели да реализират договаряния по украинския спор, за разлика от Европейски Съюз или Организация на обединените нации.

„ Ние сме единствената страна или единствената конструкция на планетата, която е съумяла да накара съветските и украинските договарящи да седнат на една маса и да стартират да беседват между тях. И за такава ужасна война като тази, това е доста значима позиция, в която се намираме и която не желаеме да загубим. Защото в случай че си тръгнем или в случай че затворим тази опция, кой ще го направи? Организация на обединените нации няма да го направи. Франция няма да го направи. Европейски Съюз няма да го направи. Руснаците даже няма да приказват с тях. Затова не желаеме да се отдръпваме – знаем, че в последна сметка войната в Украйна няма военно решение. Тази война ще бъде уредена посредством договаряния “.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР