Марк Стоун изравни при 5:13 минути до края на мача

...

Лас Вегас стигна до обрат срещу Далас

Марк Стоун изравни при 5:13 минути до края на мача и асистира за гол на Макс Пачорети малко повече от минута по-късно, с цел да изведе Лас Вегас до триумф с 5:4 над Далас. "Златните рицари " означиха три безответни гола в последните 10:01 минути и по този начин стопираха серията на съперника от седем следващи победи.

Жонатан Маршесо и Майкъл Амадио също означиха за Лас Вегас. Лоран Бросоа спря 12 от 13 удара, откакто смени Робин Ленер, който беше изваден във втория интервал, откакто позволи три попадения от 10 удара.

Джо Павелски означи два пъти, Джейсън Робъртсън се регистрира с гол и асистенция, а Тайлър Сегин също се разписа за Далас. Брейдън Холтби направи 40 спасявания.

Джей Ти Милър и Бо Хорват означиха при дузпите, с цел да донесат успеха на домакина Ванкувър с 2:1 над Бостън. Това беше втора поредна победа за Канъкс, откакто Брус Бодро пое поста старши треньор.

Логан О'Конър означи два пъти в рамките 22 секунди през втория интервал, а Колорадо размаза със 7:3 кат посетител Ню Йорк Рейнджърс. Мико Рантанен означи първия и финален гол на Колорадо, а вратарят Дарси Кюмпер направи 26 спасявания. Вратарят с български корени Александър Георгиев не взе присъединяване за състава на Ню Йорк.

Макензи Блекууд направи 25 спасявания, а Джеспър Брат означи гол и направи асистенция при успеха на Ню Джърси с 3:0 против Филаделфия.