Мария Бакалова няма да влезе в ролята на легендарната българска

...
Мария Бакалова няма да влезе в ролята на легендарната българска
Коментари Харесай

Мария Бакалова няма да играе Лили

Мария Бакалова няма да влезе в ролята на именитата българска певица Лили Иванова.

Това оповестиха от Key Academy – организацията, представляваща актрисата на територията на България, откакто в медийното пространство се появиха спекулации с това кой ще изиграе ролята на Лили Иванова във филма „ Лили – любовта е живот “ и името на младата актриса беше забъркано.

„ Мария Бакалова не е кандидатствала за роля, не е взела участие в кастинг развой и не е водила диалози с екипа на продукцията по тематиката “, показва организацията в своя позиция.

„ Всички изказвания, внушения или спекулации, които я свързват с тази продукция, изрично не дават отговор на истината.

Мария Бакалова постоянно подхожда с почитание към българските културни и кино планове и пожелава триумф на екипа на кино лентата, както и на актрисите, които следва да се впуснат в това премеждие “, допълват още от представляващата организация.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР