Марица записа втора победа във Втора лига, след като победи

...

Марица се справи със Своге след страхотни изпълнения на Марчев и Маламов

Марица записа втора победа във Втора лига, откакто победи с 3:1 отбора на Спортист Своге като хазаин в среща от 3-ия кръг. Маричани откриха посредством Марчев, Бастунов изравни, само че Маламов и още веднъж Марчев донесоха триумфа на домакините.
Прочетете още
В 5-та минута Газиев центрира от фаул, а Мирослав Пушкаров засече с глава, само че ударът му мина около вратата.

В 14-та минута Марица откри, откакто Станислав Маламов центрира в пеналта, а Веселин Марчев засече с глава и откри резултата.

В 37-та минута след центриране от корнер Александър Бастунов съумя да засече и изравни - 1:1.

В 62-та минута Маламов стреля от фаул, само че Гошев боксира в корнер.

В 67-та минута влезлият през втората част Свилен Щерев насочи страховит удар от фаул, който Гошев съумя да избие.

В 69-та минута Марчев пусна страховит пас към Маламов, който пое топката, навлезе в наказателното поле и осъществя доста хубаво попадение за 2:1.

В 73-та минута Щерев опитва да трансферира Гошев, само че топката срещна напречната греда.

4 по-късно Щерев още веднъж беше близо да осъществя. Той извърши още веднъж съвършено директен свободен удар, само че Гошев мазета в корнер.

В 89-та минута Марица реши всичко, влезлият като запаса Олджай Алиев подаде към Веселин Марчев, който с хубаво осъществяване оформи крайното 3:1.

С успеха Марица събра 6 точки и е на петото място, а Своге е 13-ти с 3 точки.

В идващия кръг Марица гостува на Янтра.

Марица:  Илия Николов, Мартин Газиев, Димитър Аврамов, Мирослав Пушкаров, Саломон Джеймс, Стефан Попов, Ифеани Дейвид, Веселин Марчев, Станислав Маламов, Георги Трифонов, Валери Домовчийски

Спортист Своге:  Иван Гошев, Мартин Сандов, Павлин Чиликов, Лионел Самба, Владимир Сиромахов, Александър Бастунов, Мартин Кръстев, Иван Аврамов, Радослав Живков, Владимир Семерджиев, Калоян Стефанов

Източник: trafficnews.bg