Марица (Пловдив) загуби с 0:1 от местния Брине последния си

...

Марица загуби последната си контрола от лагера в Словения

Марица (Пловдив) загуби с 0:1 от локалния Брине последния си другарски мач от подготвителния лагер в Словения.

Още в първата минута българският тим можеше да поведе в резултата, откакто Милен Танчев излезе самичък против вратаря, само че ударът му срещна гредата.

Малко по-късно Веселин Марчев получи късмет да стреля от добра позиция, само че вратарят на противника избави.

През втората част стражът на словенците се намеси сполучливо и при удари на Петър Атанасов и Айкут Янъков.

Малко преди края тимът на Брине стигна до триумфа след центриране и прецизен удар с глава.

Така Марица завърша лагера си в Словения с шест провали и едно тъждество. Тимът се прибира в България по-късно през днешния ден и до започване на новия сезон във Втора футболна лига ще се готви в Пловдив.
 Сърби разрушиха Марица с 6:0