Марица (Пловдив) ще изиграе днес последното си домакинство в групите

...

Марица играят с Вашаш Обуда в зала Колодрума

Марица (Пловдив) ще изиграе през днешния ден последното си домакинство в групите на Шампионската лига. Маричанки одобряват унгарския Вашаш Обуда (Будапеща) в зала Колодрума от 19:00 б.в.

Двубоят е директна борба сред двата отбора в борбата за третото място, което дава присъединяване на четвъртфиналите в шампионата за Купата на ЦЕВ. Марица сега е на третото място с 2 точки, а Вашаш е четвърти с една точка.

В последния си мач от Шампионската лига през предходната седмица Марица загуби като хазаин на италианския Савино Дел Бене (Скандичи), а Вашаш загуби също като хазаин на турския Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул).

В Група Б водач е италианският Скандичи с 15 точки, а турският Еджзаджъбашъ е втори с 12 точки. Марица е на третото място с 2 точки, а Вашаш на последното място с една точка.

В първия мач сред двата тима маричанки победиха с 3:2 гейма Вашаш като посетител в Будапеща.

Марица пусна безвъзмезден пропуск за мача, който може да изтеглите от тук. Входът е свободен за възпитаници, студенти и пенсионери
Източник: plovdiv-online.com