Марица (Пловдив) отстъпи на полския Ресовия (Жешов) с 1:2 в

...

Марица приключи лагера си в Турция със загуба

Марица (Пловдив) отстъпи на полския Ресовия (Жешов) с 1:2 в последната си контролна среща на турска земя. Педро Виейра изведе поляците в 18-ата минута, а Християн Димитров изравни за " пиратите " шест минути по-късно. Словакът Якуб Силвестър донесе успеха на Ресовия в 69-а минута.

Загубата е втора за Марица през зимния предварителен интервал, като до този миг " жълто-сините " имаха две победи - над Арда и вицешампиона на Северна Македония - Академия Пандев, и позволиха провали от съветския Волга с 1:2 и в този момент със същия резултат от Ресовия.
 Марица (Пловдив) удари северномакедонци в здрава борба с гол от дузпа Марица (Пловдив) удари северномакедонци в здрава борба с гол от дузпа
Марица се прибира в България на следващия ден и ще продължи подготовката си до началото на пролетния полусезон при локални условия.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.