Марица (Пловдив) гостува днес на Славия (София) в среща реванш

...

Славия приема Марица във втората полуфинална среща

Марица (Пловдив) гостува през днешния ден на Славия (София) в среща реванш от полуфиналите на Национална волейболна лига Демакс. Мачът ще се играе в зала " Панайот Пондалов " в София от 18:30 часа.

Маричанки победиха с 3:1 гейма в първата среща в Пловдив и търсят втори триумф през днешния ден, с цел да се класират на финала в шампионата.
 ЦСКА е на край в ЦСКА е на край в " Демакс " лигата след втора победа над Казанлък
В другия полуфинал ЦСКА (София) в профил Казанлък Волей (Казанлък) с 2-0 победи и чака своя противник на финала.
 Марица завоюва борбата със Славия и поведе в полуфиналната серия в Марица завоюва борбата със Славия и поведе в полуфиналната серия в " Демакс " лигата
В четвъртфиналните плейофи шампионките отстраниха Марица 2022 (Пловдив) с 2-0 победи, а Славия се оправи с Левски (София) с 2-1 триумфа.

До момента през сезона двата отбора се срещнаха общо 4 пъти. Два пъти в постоянния сезон и един път в полуфиналите в шампионата за Купата на България. Трите срещи приключиха с победа с 3:0 за шампионките. В първия дуел в неделя от полуфиналните плейофи девойките на Борислав Крачанов завоюваха с 3:1 гейма.

Евентуален трети мач е плануван за 1 април, от 15:30 часа в зала “Сила ” в Пловдив.

Съдии на мача през днешния ден ще са Калоян Крумов и Николай Петров.

Снимка: nvl.bg/startphoto.bg

Снимки: Startphoto