Марица (Пловдив) е домакин на ЦСКА (София) в среща от

...

Марица срещу ЦСКА в битка за класиране на финал за Купата

Марица (Пловдив) е хазаин на ЦСКА (София) в среща от полуфиналите в шампионата Купа България. Мачът е през днешния ден, от 18:00 б.в. в зала Сила.

Срещата ще бъде със свободен вход за почитателите. Всеки, който желае да участва на дуела би трябвало да има зелен документ.

Двата тима се срещнаха във финала на шампионата през предишния сезон. Маричанки победиха във финала в Пазарджик алените с 3:0 и завоюваха своята шеста Купа България. През този сезон двата тима се срещнаха в Пловдив в среща от НВЛ, в която маричанки се постановиха още веднъж с 3:0.

В четвъртфиналите Марица отстрани Славия (София) като хазаин с 3:0 гейма, а със същия резултат ЦСКА в профил Перун (Варна) също като хазаин.

При триумф през днешния ден маричанки ще играят във финала на шампионата на 28 януари в зала Младост в Бургас. В другия полуфинал играят ДКС Варна (Варна) и Казанлък Волей (Казанлък) в морската ни столица.

Източник: trafficnews.bg