Марица Пд надигра ЦСКА с 3:1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:18)

...

Марица Пд даде само гейм на ЦСКА в женската волейболна лига

Марица Пд надигра ЦСКА с 3:1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:18) в мач от 11-ия кръг в Националната волейболна лига за дами в зала " Васил Симов " в столицата.

" Червените " поведоха 6:2, само че " жълто-сините " направиха поврат и разликата стана 6 точки при 17:11. След пусната топка на Виктория Коева Марица завоюва гейма с 25:15. Тимът на Борислав Крачанов дръпна с 9:6 във втория гейм. Стигна се до 17:13, а след точка на Ива Дудова Марица поведе в резултата с 2:0 след с 25:21. ЦСКА излезе напред в третата част с 5:1 и я завоюва с 25:19. В четвъртия гейм пловдивчанки поведоха с 10:7 и затвориха частта и мача след 25:18.

В класирането шампионките са първи с цялостен актив от 33 точки и без загуба, а ЦСКА е на третото място с 23 точки.

Следващият мач на Марица е против Дея Спорт в зала " Колодрума " на 3 март и ще бъде излъчен директно по Българска национална телевизия 3.