Марек завърши наравно 2:2 у дома със Сливнишки герой в

...

Марек пак не би у дома, феновете искат оставки

Марек приключи наедно 2:2 вкъщи със Сливнишки воин в нервозен мач от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата стартира кошмарно за домакините, откакто още в 6-ата минута Йордан Попов откри за гостите. Минута по-късно Марек изравни. След центриране Росен Йорданов и вратарят на " Героя " Минев се сблъскаха, само че топката влезе в мрежата. Мариан Хаджиев 10 минути преди края на първото полувреме още веднъж даде преднина на гостите.

След почивката дупничани натиснаха крепко, само че Даниел Георгиев удари греда, а удар на Йорданов бе избит пред голлиния. В 67-ата минута Гроздин нацели отново горната греда, само че този път Йорданов направи добавка за крайното 2:2. Секунди преди изравнителното попадение пък почитател написа със спрей „ оставка “ на оградата на стадиона. На кого - не се знае, откакто президентът Борис Паризов напусна преди три месеца. А старши треньорът Цветан Видински към този момент на няколко пъти подава такава. След този кръг Марек има 5 точки и е на 14-о място, а Сливнишки воин e 6-ти с 11 точки. Югозападна Трета лига 7 кръг, събота 15 септември  Марек 1:1краен резулат  Миньор (Перник)