Марек завърши наравно 1:1 като гост на Вихрен в Сандански.

...

Марек препъна Вихрен в Сандански

Марек приключи наедно 1:1 като посетител на Вихрен в Сандански. Срещата беше от 19-ия кръг на Югозападна Трета лига. Вихрен стартира с непрекъснати офанзиви към врататата на гостите и при едно такова нахлуване бе отсъдена дузпа. Вратарят на дупничани Пламен Младенов обаче отрази удара от бялата точка на Методи Костов – Джек. Не след дълго Костов се реваншира за пропуща си и откри резултата. В края на полувремето колумбиецът Хуан Давид Торо Аривас означи в едвам втория си формален мач за Марек и изравни. През второто полувреме Вихрен бе тимът, който интензивно търси второто попадение, само че отбраната на дупничани устоя. В класирането Вихрен е четвърти с 37 точки, а Марек е на 14-а позиция с 16 точки.