"Марек Юнион - Ивкони" /Дупница/ успя да скъса нервите на

...

Монтана взе своето от Марек в Дупница, чиста победа за волейболистите на Даниел Пеев

"Марек Юнион - Ивкони " /Дупница/ съумя да скъса нервите на "Монтана Волей ", само че загуби с 0:3 (22:25,17:25, 12:25) в отсрочен мач от 13-ия кръг на Суперлигата. Срещата в спортната зала в Дупница стартира извънредно добре за домакините, които поведоха още през цялото време, само че позволиха равнене при 20:20 и по-късно изгубиха гейма.
Втората част още веднъж не беше лесна за нито един от двата тима, само че до 13:13. Гостите от "Монтана " дръпнаха с 4:0, само че се стигна до равнене при 8:8. След това двата тима се гонеха в резултата, само че в последна сметка "Монтана " поведе с 2:0 гейма.
Играчите на Даниел Пеев завоюваха без особени проблеми и третия гейм.
След успеха "Монтана " остава на втора позиция във краткотрайното класиране с актив от 14 победи, 3 загуби и 39 точки, а "Марек " заема осмо място в таблицата с 8 победи, 9 загуби и 20 точки.
В идващия кръг на 9 февруари (петък) "Марек Юнион - Ивкони " гостува на "Миньор " в Перник, а ден по-късно "Монтана " гостува на "Хебър " в Пазарджик.
Източник: bulnews.bg