Марек разби с 6:0 гостите от в първия си мач

...

Марек прегази Левски

Марек разруши с 6:0 гостите от в първия си мач от пролетния полусезон на Югозападната Трета лига. С успеха дупничани съкратиха единствено на една точка изоставането си от на върха в класирането, откакто петричани направиха еднакъв (1:1) с Пирин (ГД).

Марек откри резултата против " сините " от Чепинци още в 7-ата минута, когато от близко се разписа Милен Иванов. 2:0 в 26-ата минута с глава направи Димитър Владимиров.

Между двете попадения домакините сбъркаха на два пъти обикновено в отбрана, само че Екундайо Джайеоба и съотборниците му не съумяха да се възползват. В 40-ата минута Марио Геров удари гредата след нов подарък на дупнишката защита. В 52-ата минута и Марек уцели градата след изстрел с глава на Панталеев, а тук някъде играчите на Левски тотално свършиха въздуха и защитата им замязя на разграден двор.

В 60-ата минута Панталеев означи на празна врата за 3:0, а след 3 минути същото стори и Милен Иванов след груба неточност на вратаря на гостите – 4:0.

5:0 стана в 76-ата минута, когато дузпа осъществя Симеон Димитров, който бе спънат при отсъждането на наказателния удар. Крайното 6:0 оформи Джордж Николов в 73-ата минута.

До края Марек имаше и още задоволително положения, с цел да повиши резултата. Югозападна Трета лига 18 кръг, сряда 24 февруари  Марек 6:0краен резулат  Левски (Чепинци)