Марек победи у дома с 1:0 тима на Сливнишки герой

...

Марек би трудно в Дупница с автогол

Марек победи вкъщи с 1:0 отбора на Сливнишки воин в среща от 12-тия кръг на Югозападната Трета лига. Победата за дупничани пристигна в края на мача след автогол.

В 21-ата минута Владимиров бе спънат в наказателното поле на гостите, само че основният съдия не отсъди дузпа и справедливо си навлече гнева на дупничани. Сливнишки воин отговори с 2 хубави положения, разкрили се пред Костадин Кафтанов. И в двата случая обаче Пламен Младенов избави вратата си. Така и не се виждаше по какъв начин Марек ще стигне до гол, само че гостите сами си вкараха. В 87-ата минута слаб удар на Джордж Николов се отклони от крайници на Виктор Георгиев и направи Каменов беззащитен – 1:0. Това бе втора победа за Марек вкъщи и с помощта на нея дупничани към този момент са на 11-то място с актив от 15 точки, а гостите от Сливница са 9-ти с точка повече.