Марек (Дупница) затвърди лидерската си позиция с 2:0 у дома

...

Марек подчини Септември

Марек (Дупница) затвърди лидерската си позиция с 2:0 вкъщи против Септември (Симитли). Двубоят е от 23-ия кръг на Югозападната Трета лига. В мощния вятър се получи извънредно под напрежение мач-битка с много конфликти и единоборства. Колкото повече наближаваше края, нервите вземаха връх. Една от аргументите за напрежението бяха няколкото пропуща пред гола, които направиха футболистите на домакините през първото полувреме. Те владееха самодейността и след почивката. Поведоха в резултата обаче с куриозно попадение. В 68-ата минута Николай Ганчев стреля в гредата, топката отскочи нагоре, вратаря на гостите опита да боксира, само че с помощта напразно, кълбото се озова в мрежата му. Точка на разногласието сложи Александър Близнаков с гол от фаул в 82-ата минута.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.