МАНХАТЪН, Канзас (AP) — Тамея Садлър вкара всичките си 10

...

Колорадо използва силно второ полувреме, за да победи Канзас Стейт

МАНХАТЪН, Канзас (AP) — Тамея Садлър вкара всичките си 10 точки през второто полувреме, с цел да поведе уравновесена голова офанзива и поставената под номер 5 Колорадо победи четири -поставен Канзас Стейт 63-50 в неделя, с цел да премине към Sweet 16.

Бъфалъс (24-9) ще се изправят против спечелилия от мача в понеделник сред номер 1 в схемата Айова и номер 8 в схемата Западна Вирджиния Събота в Олбъни, Ню Йорк.

Това беше първата ликвидация на домакините за Канзас Стейт, откогато те бяха домакини на номер 1 UConn на 11 декември 2016 година

Колорадо, който имаше шестима играчи с девет или повече точки, употребява серия от 11-2 през третата четвърт, с цел да грабне най-голямата си преднина в играта при 48-41. Бъфалос надиграха K-State с 19-7 през третата четвърт, с цел да поведат с 52-42 в четвъртата четвърт.

Дивите котки (26-8) имаха голям брой шансове да понижат недостига до три в четвъртата четвърт, само че не можа да накара ударите да паднат.

Габи Грегъри вкара 12 точки, с цел да пов...