Манчестър Юнайтед започна годината по лош начин. Червените дяволи загубиха

...

Манчестър Юнайтед с кошмарно начало на годината - Уулвс с историческа победа на Олд Трафорд

Манчестър Юнайтед стартира годината по неприятен метод. " Червените дяволи " изгубиха вкъщи от Уулвърхемптън с 0:1.

Така съставът на Ралф Рангник е на 7-ата позиция с 31 точки, на цели 22 от водача Манчестър Сити, само че въпреки всичко с два мача по-малко.

Юнайтед не предложи изключително добра игра и разрешиха на гостите да си тръгнат за първи път с 3 точки от " Олд Трафорд " от далечната 1980 година.
 Кристиано Роналдо е капитан на Манчестър Юнайтед за първи път от 2008 година насам

Хари Магуайър е контузен

Домакините бяха изведени от Кристиано Роналдо с капитанската лента откакто Хари Магуайър пропусна мача поради травма.
 Снимка 559005
Източник:

Португалецът бе капитан на тима за последно през 2008 година против Болтън.

Първото полувреме беше изключително едва за Юнайтед - те разрешиха на " вълците " да управляват играта и да създадат невероятните 15 удара към вратата на Давид де Хеа.
 Снимка 559002
Източник:

За последно толкоз удари бе отправял гостуващ тим на " Олд Трафорд " от 2013 година насам. Но Уулвърхемптън не съумя да употребява всичките си шансове.

През втората част Юнайтед подвигна равнището с влизането на Бруно Фернандеш, който уцели гредата. В 82-ата минута Фил Джоунс мазета топката, която попадна в Жоао Моутиньо, а той с удар от отдалеченост, изненада Давид Де Хеа за 0:1.

След тази победа " вълците " към този момент са осми с 28 точки.