Манчестър Юнайтед записа убедителен успех с 3:0 над Брентфорд в

...

Класика за Юнайтед в последния домакински мач за сезона

Манчестър Юнайтед записа безапелационен триумф с 3:0 над Брентфорд в дуел от 35-ия кръг на Премиър лийг.

Това беше финален домашен мач за “червените дяволи” през сезона, които след този триумф се утвърдиха на шестото място с 58 точки и си осигуриха място в евротурнирите.

Първото попадение за " алените дяволи " означи Бруно Фернандеш в 9-ата минута. В края на първата част попадение на Кристиано Роналдо беше анулирано заради засада. В 61-ата минута въпреки всичко португалецът стигна до попадение посредством осъществяване на дузпа.

11 минути по-късно Рафаел Варан вкара за 3:0 след ъглов удар и по този начин оформи крайния резултат.

Домакините се бореха за място в евротурнирите, а гостите нямаха особена цел, защото заемаха място в средата на таблицата.

Мениджърът на гостите Томас Франк бе направил две промени в състава си по отношение на последния мач. Сред титулярите се завърнаха Кристиан Ньоргор и Кристофър Айер.

До края на сезона на Манчестър Юнайтед предстоят две гостувания, надлежно на Брайтън и Кристъл Палас.
Източник: lupa.bg