Манчестър Юнайтед загуби с 0:1 от Борнемут на Виталити в

...

Грешна стъпка за Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед загуби с 0:1 от Борнемут на " Виталити " в дуел от 11-ия кръг на британската Висша лига. Така домакините реализира първа победа от септември насам.

Бившият състезател на " алените дяволи " Джошуа Кинг вкара единственото попадение в 45-ата минута и постави завършек на положителната серия от три следващи победи на Юнайтед като посетител във всички шампионати. " Черешките " справедливо взеха трите точки, а отборът на Оле Гунар Солскяер изигра слаб мач и едвам в последните 10-ина минути се хвърли по-смело в офанзива. Гредата обаче спря гостите след удар на Мейсън Гринууд.

Една смяна бе направил Еди Хау. Хари Уилсън се завърна измежду титулярите за сметка на Арно Грьоневелд. Оле Гунар Солскяер през вчерашния ден твърдеше, че Хари Магуайър, Виктор Линдельоф и Маркъс Рашфорд могат да пропуснат мача поради травми, които получиха в дуела против Челси през седмицата. И тримата обаче бяха титуляри. Манчестър Юнайтед стартира със същия състав, както и в дуела против Норич преди седмица.
Източник: fakti.bg