Манчестър Юнайтед сложи край на четворните надежди на Ливърпул със

...

Забравената звезда на Манчестър Юнайтед спасява сезона с носител на Купата на Англия срещу Ливърпул - 8 точки за говорене

Манчестър Юнайтед постави завършек на четворните очаквания на Ливърпул със забележителна победа с 4-3 продължения на Олд Трафорд в Купата на Англия, с помощта на Победа за Амад в 120-та минута.

Младото крило не оказа огромно въздействие по време на тежкия от травми сезон в клуба през този сезон, само че той открадна заглавията с победа в продълженията - преди да бъде изпъден за своя празник - след спираща дъха игра.

Скот Мактоминей даде ранен задатък на Юнайтед единствено за Ливърпул да го обърне преди полувремето с помощта на Алексис Мак Алистър и Мохамед Салах. Това изглеждаше задоволително за отбора на Юрген Клоп, до момента в който Антони не означи изравнителен гол.

Маркъс Рашфорд трябваше да го завоюва с последния удар в мача, нанасяйки необятен удар при чисто прекосяване, и щеше да остане унищожен, откакто Харви Елиът изведе Ливърпул напред в продълженията.

Но Рашфорд се поправи, добър свършек в долния ъгъл, довеждащ до 3-3, преди, при идни дузпи, Алехандро Гарначо проби...