Манчестър Юнайтед се върна към победния път след загубата си

...

Радост за Юнайтед навръх тъжна годишнина

Манчестър Юнайтед се върна към победния път след загубата си от Тотнъм с 0:2 в предходния кръг и победи Хъдърсфилд със същия резултат вкъщи.

Ромелу Лукаку откри за " алените дяволи " в 55-ата минута, а в 68-ата минута новото попълнение Алексис Санчес създаде дузпа и опция да вкара първия си гол в третия си мач за отбора. Ударът на Санчес от бялата точка бе избавен, само че чилиецът не сбърка при добавката за крайното 2:0.

Преди началото на срещата на " Олд Трафорд " бяха почетени жертвите от Трагедията в Мюнхен, при която умират 11 футболисти на " алените дяволи " и от която се навършват 60 години през днешния ден.

Юнайтед понижи разликата от градския противник Сити на 13 точки след хикса на " жителите " с Бърнли (1:1) по-рано през днешния ден.