Манчестър Юнайтед победи Нотингам Форест с минималното 1:0 в осминафинален

...

Манчестър Юнайтед се класира на четвъртфиналите в Купата на Англия с гол на Каземиро

Манчестър Юнайтед победи Нотингам Форест с минималното 1:0 в осминафинален мач за Купата на Англия. Каземиро означи победното попадение.

През първото полувреме " алените дяволи " диктуваха протичащото се на терена на стадион " Сити Граунд " в Нотингам, само че не откриваха метод да преодолеят противниковата защита.

След почивката гостите продължиха да нападат, а трудът им се отплати в 89-ата минута. Каземиро засече с глава центриране в наказателното поле от директен свободен удар на Бруно Фернандеш.

В идващия кръг възпитаниците на Ерик загар Хаг ще се изправят против Ливърпул. Сблъсъкът опълчва двата най-титулувани тима в Англия.