Манчестър Юнайтед победи Евертън с 2:0 като гост на "Гудисън

...

Манчестър Юнайтед прекъсна серия от равенства с победа над Евертън

Манчестър Юнайтед победи Евертън с 2:0 като посетител на "Гудисън Парк" в дуел от 22-и кръг на Премиършип.

"Червените дяволи" изиграха мощно второ полувреме и съумяха да поведат в резултата в 57-ата минута, когато Антони Марсиал с техничен удар от границата на наказателното поле прати топката в десния горен ъгъл на вратата. Девет минути преди края на постоянното време Джеси Лингард вкара еднакъв гол и затвърди успеха на Манчестър Юнайтед, който постави завършек на серия от три равенства. Евертън в това време към този момент е в серия от четири срещи без победа в шампионата. Отборът на Жозе Моуриньо (47 точки) се върна на второто място в подреждането, а Евертън е на девета позиция (27 т). /БГНЕС
Източник: bgnes.com