Манчестър Юнайтед направи впечатляващ обрат от 0:2 до 3:2 срещу

...

Юнайтед обърна Форест, Фулъм спря Арсенал

Манчестър Юнайтед направи впечатляващ поврат от 0:2 до 3:2 против Нотингам Форест. Мачът стартира кошмарно за алените дяволи, които още до четвъртата минута изоставаха с 0:2. Головете за Форест вкараха Тайво Авонии и Уили Боли. за първи път във Висшата лига.

Кристиян Ериксен даде старт на обрата в 17-ата минута след асистенция на Маркъс Рашфорд. Каземиро изравни при започване на втората част за 2:2. Джо Уоръл от Нотингам получи червен картон в 67-ата минута. Десет по-късно Бруно Фернандеш донесе триумфа на Юнайтед с гол от дузпа. С трите точки Манчестър Юнайтед събра шест и се изкачи на пето място в класирането.

Вицешампионът направи 2:2 в лондонско дерби с Фулъм. посредством Андреас Перейра. В средата на второто полувреме Букайо Сака изравни от дузпа, а в 72-ата минута Едуард Нкетия направи 2:1. Фулъм даже остана с човек по-малко на терена след втори жълт картон на Калвин Баси. Дори и с човек по-малко обаче гостите изравниха за 2:2 в 87-ата минута. Разписа се Жоао Палиня, който вкара с глава след корнер. Така Арсенал събра 7 точки, колкото има и първият Тотнъм. Шпорите обаче са водач с по-добра голова разлика.
Източник: flashnews.bg