Mанчестър Юнайтед нанесе първа загуба на лидера във Висшата лига

...

Юнайтед сложи край на серията на Арсенал

Mанчестър Юнайтед нанесе първа загуба на водача във Висшата лига. Червените дяволи играха чудесно и надвиха с 3:1 на „ Олд Трафорд “..

Тимът на Ерик загар Хаг записа четвърта поредна победа след двете загуби на старта. С 12-те си точки Юнайтед се изкачи на пето място в класирането. Арсенал остава водач с 15 точки след петте победи на старта.

Червените дяволи вкараха и трите си гола след контраатаки. Новото попълнение Антъни вкара в 35-ата минута за 1:0. Букайо Сака изравни час след началото, само че последваха още два гола за домакините. Маркъс Рашфорд беше прецизен в 66-ата и 75-ата минута. Той в действителност асистира и за първото попадение.

Иначе през първото полувреме ВАР анулира гол на Мартинели за Арсенал. „ Можехме да спечелим, само че не го направихме, тъй като в някои моменти не бяхме дисциплинирани. Освен това изпуснахме доста шансове за гол. А и не играхме задоволително самоуверено “, сподели мениджърът на столичани Микел Артета.
Източник: flashnews.bg