Манчестър Юнайтед изхвърли от Лига Европа, след като се наложи

...

Юнайтед изхвърли Барселона след обрат

Манчестър Юнайтед изхвърли от Лига Европа, откакто се наложи с 2:1 на „ Олд Трафорд “. Първият мач в Испания приключи 2:2..

Роберт Левандовски изведе каталунците напред от дузпа в 18-ата минута. Тимът на Шави доминираше до почивката, само че не вкара още голове. След паузата Юнайтед игра по-силно и вкара два гола – посредством Фред в 47-ата и Антъни в 73-ата.

Антъни се появи като запаса на почивката на мястото на Вут Вегхорст. Влизането му освободи и повече пространство за Рашфорд по фланга и Барселона не съумя да се оправи. Голът на Антъни е. Тимът е номер едно по този индикатор в шампионата.

Напред не престават още Унион Берлин и Рома. Унион се оправи с Аякс с 3:1, като първият мач в Амстердам приключи 0:0. Рома пък надделя Залцбург с 2:0 в Рим. Първият мач в Австрия приключи 1:0.
Източник: flashnews.bg