Манчестър Юнайтед и Тотнъм стигнаха лесно петия кръг на ФА

...

Юнайтед и Тотнъм биха лесно за ФА Къп

Манчестър Юнайтед и Тотнъм стигнаха елементарно петия кръг на ФА Къп. Червените дяволи биха Рединг с 3:1, до момента в който Тотнъм се оправи с Престън след 3:0. Вчера. Жребият за мачовете от петия кръг е в понеделник.

Юнайтед имаше проблеми единствено пред първото полувреме, тъй като не съумя да вкара гол. След почивката обаче всичко се промени. Каземиро се разписа на два пъти за четири минути (54 и 58), с цел да направи 2:0. Така той има към този момент четири попадения за клуба.. Тогава той наказа два пъти Севиля като футболист на Реал Мадрид.

В 65-ата минута Анди Каръл беше изпъден и Рединг остана с човек по-малко. Минута по-късно Фред повиши на 3:0 и постави точка на разногласието. Рединг върна един гол посредством Мбенге в 72-ата минута, само че за повече нямаше сили.

Тотнъм също реши мача на „ Дийпдейл “ в своя изгода след почивката. Хюн-мин Сон вкара две забележителни попадения в 50-ата и 69-ата минута. Така. В края привлечения преди ден Арно Данжума се разписа за 0:3.

Иначе Антонио Конте беше направи седем промени в своя отбор, в това число остави запаса.

Източник: flashnews.bg