Манчестър Юнайтед и Челси играят при резултат 0:0 в дербито

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Челси 0:0, Бруно Фернандеш пропусна дузпа

Манчестър Юнайтед и Челси играят при резултат 0:0 в дербито на междинния 15-и кръг в британската Висша лига.

Срещата е с начален час 22:15 и ще бъде предавана по DIEMA SPORT 2.

На страницата Gong.bg също може да следите дуела от " Олд Трафорд " минута по минута.

От първия съдийски сигнал Юнайтед опита да наложи волята си и секунди след началото Хойлунд накара Санчес да избавя. В идващите минути няколко центрирания на „ алените дяволи “ всяха ужас в „ синята “ защита, преди в осмата минута да бъде отсъдена дузпа за домакините.

Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Аксел Дисаси, само че нагърбилият се с осъществяването Бруно Фернандеш пропусна.

LIVE / Манчестър Юнайтед - Челси 0:0

Манчестър Юнайтед:  Андре Онана, Диого Далот, Виктор Линдельоф, Хари Магуайър, Люк Шоу, Скот Мактоминей, Софиян Амрабат, Антони, Бруно Фернандеш, Алехандро Гарначо, Расмус Хойлунд

Мениджър: Ерик загар Хаг