Манчестър Юнайтед гостува на Дарби Каунти в последния 1/8-финал от

...

Уейн Рууни титуляр срещу Манчестър Юн

Манчестър Юнайтед гостува на Дарби Каунти в последния 1/8-финал от шампионата за Купата на Англия.

Мачът стартира в 21:45 часа. ГЛЕДАЙТЕ ТУК
Победителят ще бъде избран единствено в тази среща, като при тъждество в постоянното време ще има продължения и вероятно дузпи.

Титуляр за домакините с капитанската лента е някогашният състезател на гостите Уейн Рууни.

В същото време Оле Гунар Солскяер залага от първата минута на Одион Игало, Джеси Лингард, Хуан Мата и Диего Далот. Антони Марсиал, Давид Де Хеа и Неманя Матич, а Хари Магуайър е отвън групата.

“Овните” са на 13-о място в Чемпиъншип, а Юнайтед е 5-и в Премиър лийг. Домакините имат единствено една победа в най-скорошните си пет дуела във всички шампионати, до момента в който “червените дяволи” не са били побеждавани от към този момент осем следващи срещи.

На 1/4-финалите спечелилият довечера ще гостува на Норич.
Съставите: ДАРБИ КАУНТИ: Роос, Форсайт, Евънс, Лоуи, Сибли, Бърд, Найт, Боугъл, Рууни, Лоурънс, Уагхорн

МАНЧЕСТЪР ЮН: Ромеро, Далот, Линдельоф, Байи, Шоу, Фред, Мактоминей, Мата, Фернадеш, Лингард, Игало ФА Къп 5 кръг, четвъртък 5 март  Дарби Каунти 21:45предстои  Манчестър Юнайтед