Манчестър Юнайтед е готов да започне офанзива за звездата на

...
Манчестър Юнайтед е готов да започне офанзива за звездата на
Коментари Харесай

Манчестър Юнайтед също поглежда към звездата на Нюкасъл

Манчестър Юнайтед е подготвен да стартира атака за звездата на Нюкасъл Бруно Гимараеш, откакто се чака „ алените дяволи “ да привлекат и противоречивия шеф на „ свраките “ Дан Ашуърт, който се причисли към клуба шест месеца, откакто Гимараеш дойде на „ Сейнт Джеймсис Парк “.

Очаква се договарянията сред двата клуба да приключат скоро и Ашуърт ще поеме същия постна „ Олд Трафорд “, а една от първите му задания ще бъде да убеди Гимараеш да го последва, твърди. Бразилецът играе за „ джордитата “ от януари 2022-а година и бързо се трансформира в основен състезател за мениджъра Еди Хау, отбелязвайки три гола и записвайки седем асистенции през този сезон.

Добрите му изяви привлякоха погледите на по-големите тимове от Висшата лига. Според AS, Юнайтед е подготвен да се включи в борбата за 26-годишния полузащитник, който е доста харесван от Ашуърт, само че цената му от 100 милиона паунда може да се окаже сериозен проблем. Това е клаузата за откупуването му, запасана в контракта му.

Съобщава, че Манчестър Сити към този момент е открил контакт с представители на Гимараеш, като мениджърът Хосеп Гуардиола също се смята, че е огромен обожател на играта на бразилеца. Ливърпул и Челси също имат интерес към халфа.

Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР