Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албиън 0:0 /първо полувреме/, 34-и

...

Манчестър Юнайтед - УБА 0:0 /първо полувреме/

Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албиън 0:0 /първо полувреме/, 34-и кръг, Висша лига, „ Олд Трафорд “.

Уест Бромич провежда доста добра контраофанзива в 11-та минута, когато Саломон Рондон подаде към Джейк Ливърмор, който насочи доста прекрасен удар, само че Де Хеа плонжира и избави.

Манчестър Юнайтед пропусна да поведе в резултата в 19-та минута. Хуан Мата комбинира с Ромелу Лукаку, който изскочи самичък против Фрейзър Фостър и стреля, само че вратарят съумя да избави удара на белгийския нападател. След това избитата топка попадна в Алексис Санчес, който бе на отлична позиция и стреля, само че Фостър още веднъж се намеси и мазета с крайник в корнер.

Рондон стреля с глава в 25-та минута, само че Де Хеа избави.

Пол Погба игра се опита да вкара с ръка, само че французинът получи жълт картон поради изявата си.

Ромелу Лукаку направи добър спринт в 36-та минута и излезе самичък против Фостър, само че вратарят съумя да избави удара му.