Манчестър Сити успя да навакса изоставане от 2 гола и

...

"Манчестър Сити" възкръсна срещу "Байерн" Мюнхен

" Манчестър Сити " съумя да навакса закъснение от 2 гола и да победи немския гранд " Байерн " Мюнхен в другарска среща от шампионата Интернешънъл Чемпиънс Къп, играна в Маями.

Мачът стартира с напън на " жителите ", само че първи до гола се добраха баварците.

Меритан Шабани пръв прати топката във вратата на противниците, след асистенция на Рафиня в 15-ата минута.

Второто попадение в сметката на " Байерн " пристигна бързо. В 24-ата минута Рибери подаде чудесно на Ариен Робен, а холандецът не сбърка.

Изоставането изнерви възпитаниците на Хосеп Гуардиола, които все по-често поглеждаха към вратата на противника. Усилията им бяха възнаградени в края на първото полувреме. Влезлият като запаса в 28-ата минута - Бернардо Силва, с добре ориентиран удар прати топката във вратата на германците.

Вратарят на " Байерн " Улрайх се почисти добре топка при започване на второто полувреме, а Нмеча се възползва по най-хубавия метод и изравни резултата.

Пълният поврат бе факт в 70-ата минута. Бернардо Силва направи 3:2 след асистенция на Бернабе.

И двата отбора завършват присъединяване си в шампионата с по 1 победа и 2 загуби.

Източник: btvnovinite.bg