Манчестър Сити разпиля Уотфорд с 4:0 като гост в двубой

...

Манчестър Сити разпиля Уотфорд и е на крачка от 100 гола

Манчестър Сити разпиля Уотфорд с 4:0 като посетител в дуел от предпоследния кръг на Премиър лийг. Мачът беше от голяма важност единствено за домакините, които са застрашени от изпадане. Те обаче не съумяха да сторят нищо против мощта на някогашните първенци, които можеха да им вкарат доста повече. Рахийм Стърлинг осъществя на два пъти през първото полувреме - в 31-вата и 40-ата минута, а след почивката точни бяха Фил Фодън в 63-ата и Аймерик Лапорт в 66-ата. Стърлинг изпусна дузпа, само че беше прецизен при добавката, реализирайки втория гол. Отдавна беше ясно, че Сити ще е втори, само че в този момент към този момент има късмет да приключи шампионата със 100 гола на сметката си. За тази цел в последния кръг тимът би трябвало да вкара най-малко три пъти на изпадналия към този момент Норич.
Снимка: БГНЕС
Източник: fakti.bg